Respirátor KN95-FFP2 - Rúško na tvár 10ks

Akcia
Ohodnotenie:
Katalog.č.:
Respirátor KN95-FFP2
Cena s DPH:
10,83 €
15 €
Cena bez DPH:
10,83 €
15 €
Dodacia lehota:
skladom 1000+
Porovnaj produkt

Respirátor KN95-FFP2 - Rúško na tvár 10ks

KN95 profesionálne ochranné respirátory blokujú až 95% 0,3 mikrometrových častíc. Nevhodné alebo nesprávne nasadené bežné lekárske rúška neposkytuju dokonalú ochrana pred škodlivými mikročasticami, ktoré sa dostávajú do vášho organizmu zo vzduchu. Bez ventilu ! Nie je určené na ďalší predaj.

VÝHODY

KN95 ochranný respirátor blokuje až 95% 0,3 mikrometrových častíc z ovzdušia. Na rozdiel od bežných rúšok, N95 ochranný respirátor bezpečne prilieha na vašu tvár a pokožku, čím zaručí maximálnu ochranu.

-Nie je prateľné
- 10ks v balení
OZNAM
 

Počas krízovej situácie môžeme predávať osobný ochranný prostriedok kategórie FFP2, FFP3 a osobný ochranný prostriedok kategórie KN95 iba poskytovateľovi zdravotnej starostlivosti, ktorý poskytuje zdravotnú starostlivosť na Slovensku, ďalej zdravotníckemu pracovníkovi pracujúcemu na Slovensku, orgánom štátnej správy alebo územnej samosprávy, právnickej osobe alebo fyzickej osobe – podnikateľovi, ktorá je podľa osobitného predpisu povinná zabezpečovať tieto osobné ochranné prostriedky a vykonáva práce, pri ktorých je používanie týchto osobných ochranných prostriedkov nevyhnutné. Taktiež osobe, ktorá distribuuje tieto osobné ochranné prostriedky na území Slovenska. Preto zakaznikov dôrazne žiadame aby rešpektovali nariadenie a aby nam v objednavke do poznamky uviedli dôvod zakupenia.

Respirátor KN95-FFP2 - Rúško na tvár 10ks

Fotogaléria k produktu Respirátor KN95-FFP2 - Rúško na tvár 10ks

Prílohy k produktu Respirátor KN95-FFP2 - Rúško na tvár 10ks

Uživateľský manuál
Respirator KN95.pdf
Navrch stránky