SW pre maloobchod POS expert PRO

Ohodnotenie:
Katalog.č.:
SW pre maloobchod POS expert PRO
Cena s DPH:
552 €
Cena bez DPH:
460 €
Porovnaj produkt

SW pre maloobchod POS expert PRO


Maloobchodný systém POS Expert je komplexným softvérovým riešením pre malé, stredné a väčšie firmy z radov fyzických i právnických subjektov. Pomocou nášho maloobchodného systému možno jednoducho riadiť maloobchodnú predajňu ľubovoľného typu od malých butikov, cez samoobsluhy, až po reťazce predajní riadených centrálne cez internet. Vyskúšajte tiež naše registračné pokladnice.

S našim programom POS Expert máte komplexný prehľad o Vašom podnikaní. Previazaním skladových zásob s pokladňou máte okamžitý prehľad o aktuálnych skladových zásobách, môžete flexibilne prispôsobovať predajné ceny, dokonca nastaviť aj viac hladín predajných cien a celý predaj tak efektívne škálovať.

Pokladničný modul obsahuje pokročilú logiku, ktorá poskytuje ochranu pred zámerným poškodzovaním chodu pokladnice zo strany obsluhy na účely krátenia tržieb. Ochrana pred nepoctivými zamestnancami je implementovaná v mnohých miestach programu a naše moderné ochranné prvky Vám ušetrí nemalé prostriedky, ktoré inak končia vo vreckách zamestnancov.

Program POS Expert Vám navyše dodá veľa výsledkov a štatistík formou tlačových zostáv a grafov. Máte tak kedykoľvek prehľad o tržbách, ziskoch, obrátkovosti skladových zásob, výkonnosti zamestnancov, útratovosti jednotlivých zákazníkov a pod.

Maloobchodný systém POS Expert sa skladá z niekoľkých funkčných modulov, ktoré zaisťujú chod jednotlivých oblastí malobchodního predaja. Nasledujúca schéma zobrazuje jednotlivé dostupné moduly v systéme POS Expert pre maloobchod. Kliknutím na odkazy modly pod obrázkom sa presuniete k podrobnejšiemu opisu týchto modulov.

- Skladové hospodárstvo
- Adresár kontaktov
- Faktúry a objednávky
- Tlačové reporty
- Pokladňa
- Zľavové akcie

Skladové hospodárstvo:

Kvalitné skladový modul je základným predpokladom úspešného obchodného systému. Náš systém umožňuje evidovať neobmedzené množstvo artiklov rozdelených do ľubovoľného počtu skladov už od základnej verzie Basic! Pre každý artikel možné nastaviť mnoho parametrov, niekoľko čiarových kódov, priradiť k artiklom popisky a fotografie. Pre každý artikel môžete nastaviť ľubovoľné množstvo predajných cien v rôznych sadzbách DPH. Môžete tak nastaviť individuálne cenníky pre rôzne skupiny zákazníkov.

Navyše možno do skladu zavádzať aj výrobky, skladajúci sa z viacerých artiklov - možno tak vytvárať darčekové koše, ale aj zložité receptúry na výrobu jedál, nápojov, vlastných výrobkov a pod. Pri jej predaji potom dochádza k odpisu zásob zo skladu podľa nastavenej receptúry, alebo možno vopred vyrobiť určité množstvo a k odpisu zásob dôjde ešte pred predajom hotové výroby.

Adresár kontaktov:

Program umožňuje prehľadnú evidenciu kartotéky zamestnancov, zákazníkov, dodávateľov a odberateľov. Pre používateľov, ktorí intenzívnejšie pracujú so svojimi zákazníkmi tak umožňuje systém sledovať návštevnosť zákazníkov, ich útratu, dá tiež nastaviť individuálne zľavy a spôsoby platieb. Je tiež možné nastaviť zákaznícky kredit, pomocou ktorého môže zákazník platiť namiesto hotovosti.

Faktúry a objednávky:

Súčasťou programu je aj modul pre evidenciu prijatých a vydaných objednávok, z ktorých možno potom automaticky vygenerovať príjemku alebo výdajku. Modul tiež obsahuje plnohodnotné vystavovanie prijatých a vydaných faktúr voliteľne previazané na uvedenej objednávky a skladové položky. Systém sám vygeneruje patričné výdajky alebo príjemky na sklad. Vystavené doklady možno exportovať do pdf, alebo rovno odoslať emailom. K vystaveným faktúram možno dodatočne vygenerovať dobropis opäť s automatickou väzbou na sklady.

Tlačové reporty:

Systém POS Expert ponúka veľké množstvo tlačových reportov poskytujúcich rôzne typy výsledkov. Na výber je niekoľko reportov s prehľadmi tržieb, rozpísané podľa rôznych parametrov ako napríklad spôsob platby, podľa zamestnancov, podľa zákazníkov alebo podľa skladových kategórií.

Pokladňa:

Pokladničné časť systému POS Expert je pripravená pre rýchly a komfortný predaj s mnohými pokročilými funkciami. Markovať možno pomocou dotykovej obrazovky, zadávaním PLU z klávesnice, alebo načítaním EAN kódov pomocou čítačiek. Pokladňa dokáže akceptovať hotovosť, kreditné karty, platobné poukážky (stravenky, darčekové poukážky a pod.), Bezhotovostnú platbu faktúrou, platbu zákazníckym kreditom.

Zľavové akcie:

Pomocou zľavového systému možno pripraviť mnoho typov automatických zliav aj zľavových tlačidiel. Možno aplikovať percentuálnej zľavy na celej kategórie výrobkov, pripravovať akčné cenníky s naplánovanú platnosťou dopredu pre konkrétny výroby za akčné ceny.

Súbor na stiahnutie DEMO verzie, ktorá umožňuje evidovať 30 PLU v skladovej evidencii a 100 účteniek, nájdete na stránke www.axis-distribution.sk v sekcii Download v časti Pokladničný software

Dostupné verzie:
 

Edice maloobchod

Demo

Starter

Standard

Pro

Pro 2. PM

Pro 3+ PM

Doživotní licence

0

120

220

460

305

195

Roční pronájem

0

60

110

230

153

98

Měsíční pronájem

0

5

9

19

13

8

počet PLU

30

300

3000

   

celkový počet účtenek

100

   

Věrnostní zákaznický modul

X

   

Skladové hospodářství

X

   

Receptury, kalkulace

X

   

Slevové akce, happy hour, 2+1 apod

X

X

   

Fakturace a objednávky

X

X

   

Výroba

X

X

   

Technická podpora

   

Síťový provoz / MS SQL Server

X

X

   
 

M1

M2

M3

M4

 

 

Navrch stránky