MRP maloobchod

Ohodnotenie:
Katalog.č.:
MRP maloobchod
Cena s DPH:
116,81 €
Cena bez DPH:
97,34 €
Porovnaj produkt

MRP maloobchod

Program Maloobchod je určený firmám a podnikateľom zaoberajúcim sa maloobchodným predajom.
Spolupracuje s modulom Sklad. Modul Sklad je súčasťou programov Jednoduché účtovníctvo so skladom, Podvojné účtovníctvo so skladom, Sklad a tiež v kompletoch MRP Silver a MRP Gold.

Maloobchod dokáže importovať údaje skladových kariet podľa výberu a spätne exportovať do skladu predané položky. Tým umožňuje presne evidovať pohyb na sklade systémom off-line alebo aj on-line (kde podmienkou správnej komunikáce je sieťová verzia modulu Sklad). Program tlačí sumarizáce, uzávierky. Program obsahuje množstvo tlačových zostáv - prehľady predaného tovaru podľa rôznych kritérií, hodinovú správu, predaje podľa predavačov, prehľad platieb kartou, vklady a výbery, a ďalšie...

Maloobchod obsahuje tieto základné podmoduly:

Pokladňa
Modul je určený na vytváranie a tlač paragónov. Pri vytváraní paragónu je možné zadávať rôzne zľavy a prirážky. Je možné mať viac rozpracovaných paragónov. Platby kartou a stravnými lístkami sú podporované.
Program podporuje aj premenné čiarové kódy - využitelné pre načítanie ceny váženého tovaru - napr. v mäsiarstve, potravinách, atď...
V module Pokladňa je možné vyhľadávať v zozname tovaru podľa rôznych kritérií - podľa názvu tovaru, ceny, čísla skladovej karty, kódu tovaru, EAN kódu.

Rozpracované doklady
Obsahuje zoznam rozpracovaných paragónov, umožňuje prevziať rozpracované paragóny späť do Pokladne a tu paragón dokončiť. Rozpracované paragóny je možné filtrovať podľa predavačov.
Maloobchod spolupracuje s bezdrôtovým PDA systémom Camarero, ktorý slúži na obsluhu zákazníkov na prevádzke - systém vytvára rozpracované doklady v pokladni.

Archív dokladov
Archív dokladov obsahuje zoznam vystavených paragónov. Môžete ich využiť napr.:
- k vyhľadaniu paragónu pre účely reklamácie
- k stornovaniu paragónu

Predavači
Slúži k pridávaniu, mazaniu v zozname predavačov a hlavne k podrobnému nastaveniu oprávnenia jednotlivých predavačov. Každý predavač môže mať prednastavený iný sklad.

Hotovosť
Umožňuje zadávať vklady a výbery hotovosti. Zobrazuje aktuálny stav pokladne. Umožňuje tlač dokladov pri vkladoch a výberoch hotovosti.

Fotogaléria k produktu MRP maloobchod

Navrch stránky