Aktuality

Nová 10 € bankovka

Nová 10 € bankovka

24.9.2014

Eurosystém zaviedol novú desaťeurovú bankovkovku. Zavedená je do obehu prostredníctvom bánk a bankomatov, a to v celej eurozóne od 23. septembra.
Dotyková pokladňa CUSTOM BIG II TOUCH  pre obchody , bary a reštaurácie.

Dotyková pokladňa CUSTOM BIG II TOUCH pre obchody , bary a reštaurácie.

24.4.2014

Najlacnejšie riešenie dotykovej registračnej pokladnici na Slovensku !!!

Môžete využiť funkcie otvorených účtov podobne ako pri reštauračných softwerových POS dotykových systémoch.


 

Dotykové pokladnice  vytvárajú  perfektný základ pre moderné pokladničné miesto . Malé rozmery , nízka hmotnosť , nenahraditeľný dizajn a kvalitný dotykový displej , ktorý svojím rozlíšením upúta viacerých zákazníkov , to sú výhody tohto zariadenia.   Nemalou výhodou je integrovaná výkonná pokladničná tlačiareň, ktorá Vám pomôže zrýchliť vybavenie Vašich zákazníkov .

Spolu s Posiflex na výstave EuroShop

Spolu s Posiflex na výstave EuroShop

19.2.2014

Na najväčšej výstave v Európe sa prezentoval so svojimi výrobkami aj výrobca Posiflex z Taiwanu. Distribúciu ako aj servis na Slovensku, zabezpečujeme prostredníctvom nášho servisného strediska v Lučenci , kde máme previdelne školených servisných technikov ako aj dostatočný počet náhradných dielov.

Najdôležitejšie zmeny pre podnikateľov vyplývajúce zo zákona

Najdôležitejšie zmeny pre podnikateľov vyplývajúce zo zákona

11.11.2013

ktorým sa mení a dopĺňa zákon č. 289/2008 Z. z. o používaní elektronickej registračnej pokladnice a o zmene a doplnení zákona Slovenskej národnej rady č. 511/1992 Zb. o správe daní a poplatkov a o zmenách v sústave územných finančných orgánov v znení neskorších predpisov v znení neskorších predpisov a ktorým sa dopĺňa zákon č. 178/1998 Z. z. o podmienkach predaja výrobkov a poskytovania služieb na trhových miestach a o zmene a doplnení zákona č. 455/1991 Zb. o živnostenskom podnikaní (živnostenský zákon) v znení neskorších predpisov v znení neskorších predpisov.

Schválený 17. októbra 2013
Rozšírte si svoj systém o dotykové monitory Posiflex.

Rozšírte si svoj systém o dotykové monitory Posiflex.

10.11.2013

Prevádzkujete reštauráciu , bar alebo inú prevádzku , kde môžete využiť dotykové riešenie ?  Objednajte si od nás za bezkonkurenčnú cenu profesionálny dotykový monitor Posiflex .

Bezdrôtový snímač ZEBEX Z-3190

Bezdrôtový snímač ZEBEX Z-3190

7.11.2013

Do ponuky sme zaradili obľúbené snímače ZEBEX v bezdrôtovej verzii Z-3190 . Môžete ich kúpiť v dvoch prevedeniach . Lacnejšia je len snímač , buetooth využijete s adaptérom v notebooku alebo pripojíte k PC. Nabíjanie doporučujeme cez adaptér napojený cez USB. Druhá verzia ,je priamo so stojankom , ktorý slúži ako vysielač a nabíjacia stanica, v tomto prevední dosah až 100m, v závislosti od prostredia.

POS mobile - dátový terminál

POS mobile - dátový terminál

5.11.2013

Do ponuky sme zaradili dotykové PDA a tlačiarňou a snímačom čiarových kódov Zonerich ZQ-MP2050 . Zariadenie môže byť využití ako aj mobilný čašník , pri inventarizácií v skladoch , pri predaji obchodnými cestujúcimi, adť......

Servis tlačiarní Bixolon

Servis tlačiarní Bixolon

Máte pokazenú POS tlačiareň Bixolon ?  Ste na správnom mieste . 
Zabezpečujeme záručný nami dodaných POS tlačiarní Bixolon , ako aj profesionálny pozáručný servis na modely tlačiarní Bixolon  SRP-350 , SRP-350Plus , SRP-350 II , SRP-F310 a SRP-275 .
Ako si správne vybrať registračnú pokladnicu.

Ako si správne vybrať registračnú pokladnicu.

Začiatok podnikania je vždy spojený s nutnosťou vynaložiť určité finančné prostriedky na rozbehnutie prevádzky a z tohto dôvodu sme pre Vás pripravili spolu s našimi dvoma partnermi zaujímavé spôsoby financovania Vášho rozbehu
Kúpte si pokladňu cez Internet, za doručenie neplatíte !!

Kúpte si pokladňu cez Internet, za doručenie neplatíte !!

Kúpa pokladne cez náš e-shop je pohodlný a bezpečný spôsob ako si kúpiť fiskálnu registračnú pokladňu.
Navrch stránky